no deposit bonus poker číst, tak chodím do stacionáře od 1.7.2014. Začal jsem tu chodit , aby se mi zlepšil můj zdravotní stav co mám. Chodíme tady na pohybovky, bazén, do přírody. Budu tady chodit 3 měsíce, od Po do Pá 8- 14.30 hod. Denně se nám věnuje paní psycholožka, máme komunitu, …" />

Zdeňkův příběh

Jmenuji se Zdeněk, kamaráde, který to budeš no deposit bonus poker číst, tak chodím do stacionáře od 1.7.2014.

Začal jsem tu chodit , aby se mi zlepšil můj zdravotní stav co mám. Chodíme tady na pohybovky, bazén, do přírody. Budu tady chodit 3 měsíce, od Po do Pá 8- 14.30 hod. Denně se nám věnuje paní psycholožka, máme komunitu, psychoterapii, cvičíme kognitivní funkce a také arteterapii. Stacionář mi hodně pomohl, ohledně mé psychické nemoci.

Je tu kuchyňka , kde si vaříme jídlo, lednička a mikrovlnka. Jinak paní psycholožka, sestřička Lucka a s. Romana jsou výborné na terapii. Také chodíme na vycházky do parku, na výstavy, do galerií, navštívili jsme s paní arteterapeutkou na Zámek Fryštát, který se nám moc líbil. Věřím, že kdo půjde na terapii, tak se mu stav psychicky zlepší.

Pak jsem chtěl ještě říct, že i paní Renáta je výborná arteterapeutka. V pátky jsou edukace s paní MUDr. Sedlářovou, kde řešíme problémy, které se týkají naší nemoci schizofrenie. Co bych ještě chtěl říct?! Je tu fajn, našel jsem si nové kamarády, jsou tu výborní lidé. Ten, kdo to bude číst, tak mu fandím, ať se mu ve stacionáři líbí tak jako mně a prospěje to jeho zdravotnímu stavu.

Facebook